Location : Home > L > LO M676-R1S2-24
LO M676-R1S2-24
Share on FacebookShare on Facebook
LO M676-R1S2-24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0444322403 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
350-10-157-01-714101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
350-10-157-01-714101 Preci-Dip 147330 2016+ CONN HDR 29POS 0.200 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-157-01-714101 Preci-Dip 297490 2016+ CONN HDR 29POS 0.200 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com