Location : Home > L > LP040F23CDT
LP040F23CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP040F23CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSQ-117-02-G-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSQ-117-02-G-S-RA IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-117-02-G-S-RA NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-117-02-G-S-RA Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 17POS R/A SGL AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
5435938 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
5435938 Phoenix Contact 147870 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5435938 Phoenix Contact 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
98414-G06-06LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
98414-G06-06LF FCI 8000 2012+ MINITEK SHR HDR 6POS VERT PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1041421000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.039" (1.00mm)
1041421000 Molex 96000 DEVICE DAEJON ELECTRONICS
1041421000 Molex, LLC 157140 2016+ CONN HOUS 10POS 1.0MM WTB Unitronix Electronics Limited
1041421000 Molex, LLC 277530 2016+ CONN HOUS 10POS 1.0MM WTB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-826634-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 100 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5-826634-0 Electronics 26110 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-826634-0 Electronics 26110 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-826634-0 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1809705 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1809705 Phoenix Contact 157560 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1809705 Phoenix Contact 288890 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN372PAEN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 74 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
NRPN372PAEN-RC IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NRPN372PAEN-RC NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NRPN372PAEN-RC Sullins Connector Solutions 157150 2016+ CONN HEADER .100 74POS Unitronix Electronics Limited
890-80-033-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
890-80-033-10-003101 IC 57630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
890-80-033-10-003101 Preci-Dip 147150 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
890-80-033-10-003101 Preci-Dip 288710 2016+ CONN HDR 33POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0416710002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
430713-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws