Location : Home > L > LP041F23CET
LP041F23CET
Share on FacebookShare on Facebook
LP041F23CET distributors
813-S1-030-10-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 30 Position Spring Piston Connector Through Hole
813-S1-030-10-016101 IC 59390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-S1-030-10-016101 Preci-Dip 147750 2016+ CONN SPRING LOAD 30POS DUAL PCB Unitronix Electronics Limited
813-S1-030-10-016101 Preci-Dip 298090 2016+ CONN SPRING LOAD 30POS DUAL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1671000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1671000000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 5.08MM 90 23POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1671000000 Weidmuller 157090 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1671000000 Weidmuller 298190 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com