Location : Home > L > LP100F23CDT
LP100F23CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP100F23CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-049-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 49 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-049-10-004101 IC 55970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-049-10-004101 Preci-Dip 146930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-049-10-004101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-081-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-83-081-10-229101 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-081-10-229101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-83-081-10-229101 Preci-Dip 287690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
315-43-157-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 57 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
317-83-128-41-022101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-128-41-022101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
A219312MP Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A219312MP Eaton 156990 2016+ CONN BARRIER STRP 12CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A219312MP IC 41090 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-038-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
956222-2700-AR-PT Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
956222-2700-AR-PT 3M 288470 2016+ CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
956222-2700-AR-PT 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 22POS 2MM VERT SMD TPC Global Service Co.Ltd.
956222-2700-AR-PT IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325113-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
855-87-105-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 105 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1602660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602660000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 12POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602660000 Weidmuller 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602660000 Weidmuller 297470 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0009185031 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.198" (5.03mm) Through Hole Tin
1357160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1357160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1357160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLA 13P B OR TPC Global Service Co.Ltd.
1357160000 Weidmuller 157660 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited