Location : Home > L > LP100F35CDT
LP100F35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP100F35CDT distributors
310-43-110-41-105000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-43-110-41-105000 IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-43-114-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-43-114-41-001000 IC 57670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-121-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
831-83-019-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-019-10-001101 Preci-Dip 157740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-019-10-001101 Preci-Dip 298290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com