Location : Home > L > LP102M200H5P3
LP102M200H5P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP102M200H5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP102M200H5P3 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 497500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LP102M200H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 200V (D X L) 35mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LP102M200H5P3 CAP ALUM 1000UF 200V 20 SNAP 20000 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LP102M200H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 200V (D X L) 35mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
LP102M200H5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 200V (D X L) 35mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LP102M200H5P3 ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk