Location : Home > L > LP122F35IDT
LP122F35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP122F35IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3037368 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Yellow 10-28 AWG
3037368 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3037368 Phoenix Contact 147340 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3037368 Phoenix Contact 288910 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387598371 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS PC CS 16 ASY CN
1634470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 44 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 44POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634470000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK HDR 44POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1524110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1524110000 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1524110000 Weidm3ller 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
1952393 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)