Location : Home > L > LP130F35IDT
LP130F35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP130F35IDT distributors
SMBJ5375CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 82V 5W SMBJ
SMBJ5375CE3/TR13 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5375CE3/TR13 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5361E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 5W T18
BZT52B3V0-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3V 410MW SOD123
BZT52B3V0-HE3-08 IC 38150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZT52B3V0-HE3-08 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZMC13-M-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 13V 500MW SOD80
TZMC13-M-08 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMC13-M-08 NEW 87770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMN65D8LDWQ-7 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 60V 180MA SOT363
DMN65D8LDWQ-7 Diodes Incorporated 62325 1516+ MOSFET 2N-CH 60V 180MA SOT363 Alphatek Technology Limited
DMN65D8LDWQ-7 Diodes Incorporated 62325 1516+ MOSFET 2N-CH 60V 180MA SOT363 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
DMN65D8LDWQ-7 Diodes Incorporated 87910 2015+ MOSFET 2N-CH 60V 180MA SOT363 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DMN65D8LDWQ-7 Diodes Incorporated 87910 2015+ MOSFET 2N-CH 60V 180MA SOT363 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SI1031R-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 0.14A SC-75A
SI1031R-T1-E3 ELECTRONIC 26559 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
SI1031R-T1-E3 IC 38340 16+ 16+ Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SI1031R-T1-E3 Vishay Siliconix 157649 15+ MOSFET P-CH 20V 140MA SC-75A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MURS340-M3/57T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE RECT 3A 400V 50NS DO214AB
MURS340-M3/57T IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MURS340-M3/57T NEW 88310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SURA8220T3G Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 2A SMA
SURA8220T3G IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SURA8220T3G NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B350A-M3/61T Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 50V 3A DO214AC
B350A-M3/61T IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B350A-M3/61T NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B350A-M3/61T VISHAY 989000 16+ROHS 16+ROHS Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
IMBD4448-G3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 75V 150MA SOT23
IMBD4448-G3-18 IC 40350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMBD4448-G3-18 NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5408 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AD
1N5408 Electronics 26919 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PV18-6R-CY 568749 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PV18-6R-CY PANDUIT 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
PV18-6R-CY PANDUIT 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1766408 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1766408 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1766408 Phoenix Contact 287410 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS R/A 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1789130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1789130000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1789130000 Weidmuller 298650 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 3.50MM PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com