Location : Home > L > LP147F35IET
LP147F35IET
Share on FacebookShare on Facebook
LP147F35IET distributors
SMBG5361A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 27V 5W SMBG
SMBG5361A/TR13 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5361A/TR13 NEW 88730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMBJ5338C/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 5W SMBJ
SMBJ5338C/TR13 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBJ5338C/TR13 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MMSZ5242C-E3-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 12V 500MW SOD123
MMSZ5242C-E3-18 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5242C-E3-18 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
B160-13-F Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA
B160-13-F Diodes Inc 241850 1538+ DIODE SCHOTTKY 60V 1A SMA AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B160-13-F DIODESINC 4569 2013+ WLParts Electronics ltd
IRFR6215CPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 150V 13A DPAK
IRFR6215CPBF International Rectifier 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
IRFR6215CPBF IR 241550 1538+ MOSFET P-CH 150V 13A DPAK Alphatek Technology Limited
IRFR6215CPBF IR 241550 1538+ MOSFET P-CH 150V 13A DPAK AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
IRFR6215CPBF NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFSL59N10D Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 100V 59A TO-262
IRFSL59N10D 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
IRFSL59N10D NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IRFSL59N10D Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
V15P45-M3/87A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 15A 45V TO-277A
V15P45-M3/87A 789465 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
V15P45-M3/87A 789465 13+ fenyang electronics co.,ltd
V15P45-M3/87A 789465 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
V15P45-M3/87A 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
0395316012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2803-4-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.187" (4.75mm) Tin-Lead
2803-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max 8 18+ TERMTURRETSINGLEL=4.75MM World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
2803-4-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 298470 2016+ TERM TURRET SINGLE L=4.75MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F500X2ADT Crystals and Oscillators Crystals 50MHz ¡À15ppm Crystal 18pF 100 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F500X2ADT CTS-Frequency Controls 42385 1538+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Alphatek Technology Limited
416F500X2ADT CTS-Frequency Controls 57809 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F500X2ADT CTS-Frequency Controls 99190 2015+ CRYSTAL 50.000 MHZ 18PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1753064 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
1753064 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753064 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 10P BLK 265RL TPC Global Service Co.Ltd.
1753064 Weidmuller 157260 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited