Location : Home > L > LP151M450C7P3
LP151M450C7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP151M450C7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP151M450C7P3 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 97530 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LP151M450C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 450V (D X L) 25mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LP151M450C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 450V (D X L) 25mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com