Location : Home > L > LP19BF35CDT
LP19BF35CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP19BF35CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5339B/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 5W T18
1N5339B/TR8 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5370A/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 5W SMBG
SMBG5370A/TR13 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5370A/TR13 NEW 89170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-HFA04TB60SPBF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 4A D2PAK
VS-HFA04TB60SPBF IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-HFA04TB60SPBF NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-HFA04TB60SPBF Vishay 7893 16+ TO-263 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
0395345603 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
JBPT2N02ZXB IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JBPT2N02ZXB NEW 89070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ15A05100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ15A05100J0G Amphenol FCI 147850 2016+ 750 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
OQ15A05100J0G IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ15A05100J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1720288 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1720288 Phoenix Contact 147850 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1720288 Phoenix Contact 297990 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546227-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 19 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1-1546227-9 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546227-9 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546227-9 IC 58100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546227-9 TE Connectivity AMP Connectors 297410 2016+ TERM BLOCK RCPT 19POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TO20015200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 20 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole