Location : Home > L > LP24CF35IDT
LP24CF35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP24CF35IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MA-505 11.0592M-B0: ROHS Crystals and Oscillators Crystals 11.0592MHz ¡À50ppm Crystal 16pF 60 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, J-Lead
MA-505 11.0592M-B0: ROHS EPSON 139430 17+/18+ CRYSTAL 11.0592 MHZ 16.0PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
MA-505 11.0592M-B0: ROHS EPSON 57079 2015+ CRYSTAL 11.0592 MHZ 16.0PF SMD Unitronix Electronics Limited
MA-505 11.0592M-B0: ROHS EPSON 79130 2015+ CRYSTAL 11.0592 MHZ 16.0PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MA-505 11.0592M-B0: ROHS EPSON 79130 2015+ CRYSTAL 11.0592 MHZ 16.0PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8148930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Beige
8148930000 Weidmuller 147240 2016+ TERMINAL KDKS 1/EN LD 24 VAC Unitronix Electronics Limited
8148930000 Weidmuller 288510 2016+ TERMINAL KDKS 1/EN LD 24 VAC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1783970000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through, Isolated Beige 12-26 AWG
1783970000 Weidmuller 147590 2016+ TERM MULTI W/LED 5-30V GR PNP WM Unitronix Electronics Limited
1783970000 Weidmuller 8000 2012+ TERM MULTI W/LED 5-30V GR PNP WM EKT Electronics Co., Ltd
TS15710A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS15710A00J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 500 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS15710A00J0G IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS15710A00J0G NEW 87950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397180007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1510500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1510500000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1510500000 Weidmuller 147170 2016+ SL 5.08/04/90B 3.2SN GY Unitronix Electronics Limited
8195-2 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
8195-2 STOCK 45280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8195-2 Original 37374 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1777316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777316 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1777316 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
1597090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.300" (7.62mm) Through Hole
1597090000 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1597090000 Weidmuller 156940 2016+ TOP 1.5GS 11/180 7.62 OG Unitronix Electronics Limited
1752162 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 25¡ã (155¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1544226-1 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 3 Position Housing Connector Male, Tab Black 0.250" (6.35mm)
1544226-1 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1544226-1 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1544226-1 TE Connectivity AMP Connectors 297670 2016+ PL 3V 635 MM NG1 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com