Location : Home > L > LP260F35IDT
LP260F35IDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP260F35IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMDZ5235B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 250MW SOD323
CMDZ5235B TR IC 37440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CMDZ5235B TR NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38225-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38225-02-0 IC 40790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38225-02-0 NEW 98410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A-TB500-VG10SB Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
A-TB500-VG10SB Assmann WSW Components 157810 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
A-TB500-VG10SB IC 40300 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A-TB500-VG10SB NEW 87850 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1877840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1877840000 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1877840000 Weidmuller 157180 2016+ SL-SMT 5.08/05/270GH 3.2 BK Unitronix Electronics Limited
1776540 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776540 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1776540 Phoenix Contact 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1776540 Phoenix Contact 8000 2012+ TERM BLK HEADER 6POS 5.08MM GRN EKT Electronics Co., Ltd
1751484 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1751484 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1751484 Phoenix Contact 297890 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS042 Crystals and Oscillators Crystals 4.9152MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 120 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
0395430221 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 21 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
280072 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 4 Position Housing Connector Male, Tab Clear 0.375" (9.53mm)
280072 N/A 1 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
42904-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 12-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated