Location : Home > L > LP271M200C3P3
LP271M200C3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP271M200C3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP271M200C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270uF 200V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LP271M200C3P3 CAP ALUM 270UF 20 200V SNAP 1509100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LP271M200C3P3 CAP ALUM 270UF 20 200V SNAP 87710 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com