Location : Home > L > LP273M016H7P3
LP273M016H7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP273M016H7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP273M016H7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 27000uF 16V (D X L) 35mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
LP273M016H7P3 CAP ALUM 27000UF 20 16V SNAP 880200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LP273M016H7P3 CAP ALUM 27000UF 16V 20 SNAP 12530 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LP273M016H7P3 ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
161-62001 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving HWPP25 HELAWRAP 1" 10 FT