Location : Home > L > LP332M050C5P3
LP332M050C5P3
Share on FacebookShare on Facebook
LP332M050C5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LP332M050C5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LP332M050C5P3 ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LP332M050C5P3 CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP 596600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LP332M050C5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
LP332M050C5P3 CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP 701800 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LP332M050C5P3 CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP 596600 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LP332M050C5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 3300uF 50V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd