Location : Home > L > LPX102M160C7P3
LPX102M160C7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX102M160C7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX102M160C7P3 CAP ALUM 1000UF 160V 20 SNAP 11855 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX102M160C7P3 CAP ALUM 1000UF 20 160V SNAP 801000 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LPX102M160C7P3 CAP ALUM 1000UF 20 160V SNAP 695800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX102M160C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1000uF 160V (D X L) 25mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com