Location : Home > L > LPX152M200H7P3
LPX152M200H7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX152M200H7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX152M200H7P3 RoHS Compliant 39196 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LPX152M200H7P3 CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 598800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX152M200H7P3 765489 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LPX152M200H7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1500uF 200V (D X L) 35mm x 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com