Location : Home > L > LPX471M160C3P3
LPX471M160C3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX471M160C3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX471M160C3P3 CAP ALUM 470UF 20 160V SNAP 88930 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LPX471M160C3P3 CAP ALUM 470UF 20 160V SNAP 1515100 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LPX471M160C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 0uF 0V (D X L) 25mm x 30mm 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com