Location : Home > L > LPX561M160C3P3
LPX561M160C3P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX561M160C3P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX561M160C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 160V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX561M160C3P3 CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 497700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LPX561M160C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 160V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LPX561M160C3P3 CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 602900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LPX561M160C3P3 CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 497700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX561M160C3P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 160V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd