Location : Home > L > LPX561M400H4P3
LPX561M400H4P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX561M400H4P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX561M400H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 400V (D X L) 35mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX561M400H4P3 CAP ALUM 560UF 400V 20 SNAP 12324 CDE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LPX561M400H4P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 400V (D X L) 35mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LPX561M400H4P3 CAP ALUM 560UF 20 400V SNAP 705700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.