Location : Home > L > LS40K250QP
LS40K250QP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CWR26HH106KBFB\TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 10UF 10% 15V 2214
M39003/09-0068/TR Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 6.8UF 5% 50V AXIAL
M39003/09-0068/TR IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M39003/09-0068/TR NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
293D225X9020A2TE3 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 2.2UF 20V 10% 1206
293D225X9020A2TE3 Vishay 4000 Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
293D225X9020A2TE3 VISHAY 16000 14-15+ N/A Nego IC Co.Doris@negoic.com
APL11-1-61-502-A Circuit Protection Circuit Breakers CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 5A
APL11-1-61-502-A Sensata Technologies/Airpax 139620 NEW RoHS CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 5A FindCores Electronics Inc.
APL11-1-61-502-A Sensata Technologies/Airpax 241850 1532+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 5A Alphatek Technology Limited
APL11-1-61-502-A Sensata Technologies/Airpax 241850 1532+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 5A AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
APL11-1-61-502-A Sensata Technologies/Airpax 57269 2015+ CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 5A Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MS32 0R540-B Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 0.5 OHM 25% 40A 31MM