Location : Home > L > LSM545JE3/TR13
LSM545JE3/TR13
Share on FacebookShare on Facebook
LSM545JE3/TR13 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LSM545JE3/TR13 DO-214AB 35200 Microsemi 16+ Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LSM545JE3/TR13 DO-214AB 10200 Microsemi 10+ Hong Kong Chaoxinic Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5336AE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.3V 5W SMBG
SMBG5336AE3/TR13 IC 40480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5336AE3/TR13 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1N5822-B Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 3A DO201AD
1N5822-B DIODES 10000 2013+ 3.0A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
1N5822-B DIODES 10000 2013+ 3.0A SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS WLParts Electronics ltd
1N5822-B 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
UD1006FR-H Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 600V 10A TO220-2
UD1006FR-H ON Semiconductor 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching FRD 10A 600V LOW VF EKT Electronics Co., Ltd
UD1006FR-H ON Semiconductor 80,000 2013+ Diodes - General Purpose Power Switching FRD 10A 600V LOW VF Global Thunder Electronics Co.,Ltd
UD1006FR-H ON Semiconductor 80,000 2016+ Diodes - General Purpose Power Switching FRD 10A 600V LOW VF enkaite Electronics Co., Ltd
PMEG6010AED,115 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 60V 1A 6TSOP
PMEG6010AED,115 ELECTRONIC 27390 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PMEG6010AED,115 IC 36612 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TS07115A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS07115A00J0G Amphenol FCI 147710 2016+ 350 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS07115A00J0G IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS07115A00J0G NEW 88450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
11300 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.210" (5.33mm) Tin
11300 40305 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
30927 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RING 14-16 AWG #8 D-RIP SIMEN Electronics Co.,Ltd
OQ10558100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OQ10558100J0G Amphenol FCI 147740 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
OQ10558100J0G IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ10558100J0G NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1724740000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 13 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1724740000 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1724740000 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1707360 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 1 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board Through Hole
1707360 N/A 93 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1707360 Phoenix Contact 157460 2016+ TERM BLK 3.81MM 1=STRIP OF 10PCS Unitronix Electronics Limited
1707360 Phoenix Contact 297710 2016+ TERM BLK 3.81MM 1=STRIP OF 10PCS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-176497-9 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 1 Position Housing Connector Female, Receptacle Black 0.250" (6.35mm)
1-176497-9 TE 35000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
1-176497-9 TE 35000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
1-176497-9 TE 35000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
41771-1 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Insulated