Location : Home > L > LT02ZD105MAT2S
LT02ZD105MAT2S
Share on FacebookShare on Facebook
LT02ZD105MAT2S distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LT02ZD105MAT2S CAP CER 1.0UF 10V X5R 20 0402 80,000 AVX Corporation 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LT02ZD105MAT2S CAP CER 1UF 10V 20 X5R 0402 595900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LT02ZD105MAT2S CAP CER 1UF 10V 20 X5R 0402 705900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.