Location : Home > M > M55342H02B10E7PWS
M55342H02B10E7PWS
Share on FacebookShare on Facebook
M55342H02B10E7PWS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DQ2540-9R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERT DUAL 15V 7.4A
DQ2540-9R IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DQ2540-9R NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
IMP4-3I0-4LL-01-A IC 40200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMP4-3I0-4LL-01-A NEW 87490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MAX54XEVKIT# IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX54XEVKIT# NEW 78690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1393813-3 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps RELAY GEN PURP
DC392A-A IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DC392A-A NEW 70900 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MKS3P-5 AC50 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 50VAC Coil Socketable
MKS3P-5 AC50 NEW 94300 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MKS3P-5 AC50 Omron 42125 1538+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 50V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
MKS3P-5 AC50 Omron 8330 2014+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 50V Ameyic Electronics Limited
MKS3P-5 AC50 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 50V Futune Electronics Co.Limitd