Location : Home > M > MAZ21600AG
MAZ21600AG
Share on FacebookShare on Facebook
MAZ21600AG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MAZ21600AG 74800 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAZ21600AG 2013+ 10000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MAZ21600AG DIODE ZENER 16V 1W DO-41 8000 Panasonic - SSG (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MAZ21600AG RoHS Compliant 37665 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
MAZ21600AG DIODE ZENER 16V 1W DO-41 231630 Panasonic 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1684280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1684280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 180 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684280000 Weidmuller 147860 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684280000 Weidmuller 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-S1-006-30-014191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 6 Position Spring Piston Connector Surface Mount
821-S1-006-30-014191 Preci-Dip 147870 2016+ CONN SPRING LOAD 6POS SMT 6MM Unitronix Electronics Limited
821-S1-006-30-014191 Preci-Dip 298370 2016+ CONN SPRING LOAD 6POS SMT 6MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-50-8113 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
09-50-8113 IC 57500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09-50-8113 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
09-50-8113 Molex 15000 15+ connector Global Thunder Electronics Co.,Ltd
09-50-8113 STOCK 467000 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
1-794630-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin-Lead
1-794630-6 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-794630-6 TE Connectivity AMP Connectors 289650 2016+ CONN HEADER 3MM 16POS DUAL TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794630-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-794630-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3MM 16POS DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
70107-0040 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
70107-0040 Electronics 26779 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
70107-0040 Electronics 26779 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
70107-0040 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0395238809 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1015090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1015090000 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1015090000 Weidmuller 157640 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1015090000 Weidmuller 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1389360000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole