Location : Home > M > MBA02040C1001FC100
MBA02040C1001FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C1001FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C1001FC100 s/n 25000 VISHAY 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBA02040C1001FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 1Kohms 1 1/8watt body size L 800,000 Vishay/BC Components 2015+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
MBA02040C1001FC100 RES 1K OHM 0.4W 1 AXIAL 909100 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.