Location : Home > M > MBA02040C2001FC100
MBA02040C2001FC100
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C2001FC100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C2001FC100 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 2Kohms 1 1/8watt body size L 800,000 Vishay/BC Components 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
H4909KDYA Resistors Through Hole Resistors RES 909K OHM 1/2W 0.5% AXIAL
H4909KDYA IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR20C4640FRRSL Resistors Through Hole Resistors RES 464 OHM 1% 1/2W AXIAL
RLR20C4640FRRSL IC 58220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RLR20C4640FRRSL NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR20C4640FRRSL Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
RLR07C68R1FRRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 68.1 OHM 1% 1/4W AXIAL
RLR07C68R1FRRE6 NEW 98670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RLR07C68R1FRRE6 Vishay 68000 n/a n/a HongKong Wanghua Technology Limited
FCB4680RJ Resistors Through Hole Resistors RES 680 OHM 4W 5% RADIAL
FCB4680RJ NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3M 1345 1" X 2"-100 RF/IF and RFID RFI and EMI - Shielding and Absorbing Materials SHEET COP FL 25.4X50.8MM 100/PK