Location : Home > M > MBA02040C4873FRP00
MBA02040C4873FRP00
Share on FacebookShare on Facebook
MBA02040C4873FRP00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBA02040C4873FRP00 RES 487K OHM 0.4W 1 AXIAL 709500 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
MBA02040C4873FRP00 RES 487K OHM 0.4W 1 AXIAL 1247500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBA02040C4873FRP00 RES 487K OHM 0.4W 1 AXIAL 586900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBA02040C4873FRP00 Thin Film Resistors - Through Hole .4watt 487Kohms 1 1/8watt body size 800,000 Vishay/Beyschlag 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com