Location : Home > M > MBR10100CTP
MBR10100CTP
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR10100CTP distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR10100CTP DIODES TO-220 4349 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR10100CTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR10100CTP TO-220 10072 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBR10100CTP TO-220 800 DIODES 15+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBR10100CTP ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBR10100CTP DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO220-3 157399 Diodes Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MBR10100CTP DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO220-3 888400 Diodes Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBR10100CTP 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
MBR10100CTP DIODE SCHOTTKY 10A 100V TO220-3 139750 Diodes Inc 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24-3574-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-3574-16 Aries Electronics 147380 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-3574-16 Aries Electronics 288570 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1634140000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1634140000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1634140000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 24POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1634140000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited