Location : Home > M > MBR1540CT
MBR1540CT
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR1540CT distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR1540CT LT TO-220 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR1540CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR1540CT ROHS 48405 TO-220 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBR1540CT 902 LT 10+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MBR1540CT TO-220AC 45000 ?¨¤¨¤??¡é¡ê¡§MS) 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MBR1540CT TO0220 84000 GS 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MBR1540CT TO-220AC 20000 ?¨¤¨¤??¡é¡ê¡§MS) 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBR1540CT 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6WWV-03-008 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
6WWV-03-008 IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
6WWV-03-008 S/N 500 2014+ 2014+ Kairong Electronics Ltd.
1034980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034980000 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034980000 Weidmuller 157570 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
1034980000 Weidmuller 298250 2016+ CONN HEADER 4POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1148250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole