Location : Home > M > MBR16100CT
MBR16100CT
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR16100CT distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR16100CT ON TO220A.. 50 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR16100CTG ON/TSC TO-220 16880 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR16100CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR16100CT TO-220 18000 ON/IR 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBR16100CT T0-220 84000 ON 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MBR16100CT TO-220 10031 TSC 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBR16100CT 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3035056 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray 10-28 AWG
3035056 38654 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3035056 Distributor 172350 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3035056 Phoenix Contact 147010 2016+ FEED THROUGH TERM BLOCK 28-10AWG Unitronix Electronics Limited
416-83-258-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
433202-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433202-17-0 IC 59970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
91596-104 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold