Location : Home > M > MBR20100CTG
MBR20100CTG
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR20100CTG distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR20100CTG ON TO-220 5000 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR20100CTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20100CTG Original 22500 Newstock 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBR20100CTG N/A 100 ON 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBR20100CTG 82 ON 1403+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MBR20100CTG TO-220-3 850000 ONSemicond 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MBR20100CTG TO220 10040 ON 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBR20100CTG ON 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-83-025-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-025-40-001101 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-025-40-001101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-025-40-001101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546931-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546931-4 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-1546931-4 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1546931-4 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546931-4 TE Connectivity AMP Connectors 298710 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-164-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
813-SS-010-30-005191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-010-30-005191 IC 59300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-010-30-005191 PRECI-DIP 449 Express Electronics
813-SS-010-30-005191 Preci-Dip 147390 2016+ CONN SPRING LOAD 10POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-010-30-005191 Preci-Dip 299010 2016+ CONN SPRING LOAD 10POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1986726-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986726-1 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986726-1 TE Connectivity AMP Connectors 157230 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986726-1 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-103361-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
0348993010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Yellow 0.157" (4.00mm)
431115-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1955670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1955670000 Weidmuller 157440 2016+ BLZP 5.00/15/180F SN OR BX Unitronix Electronics Limited
9-103324-0-01 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector Through Hole, Right Angle Tin
9-103324-0-01 TE Connectivity AMP Connectors 287770 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103324-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
9-103324-0-01 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 02POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd