Location : Home > M > MBR20100CTP
MBR20100CTP
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for MBR20100CTP distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
MBR20100CTP DIODES/ON TO-220 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
MBR20100CTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20100CTP TO-220AB 20000 APT(MICROS 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBR20100CTP ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBR20100CTP TO-220AB 45000 APT(MICROS 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MBR20100CTP 96 ¨²?¡Â? 08+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
MBR20100CTP TO-220S 11650 DIODES 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBR20100CTP 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK22117030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22117030 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22117030 NEW 78290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-83-042-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
122-13-306-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
122-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 156980 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
122-13-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 2 LVL .300 6POS EKT Electronics Co., Ltd
929975-01-22 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-22 3M 287750 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 44POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-22 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-22 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 44POS TPC Global Service Co.Ltd.
5051511500 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
5051511500 Molex, LLC 157280 2016+ 2.0W/B REC HSG 15CKT Unitronix Electronics Limited
5051511500 Molex, LLC 277610 2016+ 2.0W/B REC HSG 15CKT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
45216-220230 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
45216-220230 3M 157380 2016+ CONN HEADER .05 16POS SMT Unitronix Electronics Limited
45216-220230 3M 288990 2016+ CONN HEADER .05 16POS SMT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com