Location : Home > M > MBR20100CTPBF
MBR20100CTPBF
Share on FacebookShare on Facebook
MBR20100CTPBF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBR20100CTPBF DIP 1000 IR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBR20100CTPBF DIODE SCHOTTKY 100V 10A TO220AB 8000 Vishay/Semiconductors 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MBR20100CTPBF 645798 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
116-83-628-41-013101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
116-83-628-41-013101 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-83-628-41-013101 Preci-Dip 157120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-83-628-41-013101 Preci-Dip 278490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com