Location : Home > M > MBR40040CTL
MBR40040CTL
Share on FacebookShare on Facebook
MBR40040CTL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMSZ5231B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOT323
CMSZ5231B TR Central Semiconductor Corp 40084 NEW RoHS DIODE ZENER 5.1V 275MW SOT323 FindCores Electronics Inc.
CMSZ5231B TR Central Semiconductor Corp 42315 1516+ DIODE ZENER 5.1V 275MW SOT323 Alphatek Technology Limited
CMSZ5231B TR Central Semiconductor Corp 57739 1415+ DIODE ZENER 5.1V 275MW SOT323 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CMSZ5231B TR Central Semiconductor Corp 98990 2015+ DIODE ZENER 5.1V 275MW SOT323 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SIT1602AI-12-18E-40.00000E Crystals and Oscillators Oscillators OSC XO 1.8V 40MHZ OE
55793-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
282828-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) Vertical Through Hole
282828-4 785241 13+ fenkey electronics co.,ltd
282828-4 785241 13+ fenyang electronics co.,ltd
1785660000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1785660000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1785660000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1785660000 Weidmuller 297930 2016+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 9POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com