Location : Home > M > MBRB2545CT/45
MBRB2545CT/45
Share on FacebookShare on Facebook
MBRB2545CT/45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRB2545CT/45 DIODE SCHOTTKY DUAL 45V TO-263AB 784500 Vishay 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MBRB2545CT/45 DIODE SCHOTTKY DUAL 45V TO-263AB 139690 Vishay 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
MBRB2545CT/45 ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK44212030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK44212030 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK44212030 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTYK44212030 RoHS 221541 12+ original new IC Stock Co.,Ltd
803-87-070-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-070-10-001101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-070-10-001101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-070-10-001101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-070-10-001101 Precidip 14,585 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
510-87-132-14-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 132POS GOLD
510-87-132-14-001101 IC 56620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-132-14-001101 Preci-Dip 157820 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-132-14-001101 Preci-Dip 278170 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386907619 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
803-83-058-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
853-87-088-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold