Location : Home > M > MBRF12060R
MBRF12060R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF12060R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF12060R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 60 V - 120 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1826050000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black 12-26 AWG