Location : Home > M > MBRF20020
MBRF20020
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF20020 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF20020 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 200A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C3V3W-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 200MW SOT323
BZX84C3V3W-7 39344 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BZX84C3V3W-7 IC 38552 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
BZX84C3V3W-7 STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1N4775A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 8.5V 500MW DO35
1N4775A IC 38862 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1N4775A Semiconductor 31855 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1N4775A STOCK 145580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
445A22C12M00000 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À20ppm Crystal 16pF 50 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 2-SMD
445A22C12M00000 CTS-Frequency Controls 57009 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Unitronix Electronics Limited
445A22C12M00000 CTS-Frequency Controls 81350 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445A22C12M00000 CTS-Frequency Controls 81350 2015+ CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395040606 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)