Location : Home > M > MBRF20030
MBRF20030
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF20030 distributors
OSTYK31308030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK31308030 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK31308030 NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CB50220207 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CB50220207 Eaton 147470 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
CB50220207 N/A 400 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
CB50220207 IC 39220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CB50220207 NEW 88810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
YK70102230J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK70102230J0G Amphenol FCI 157250 2016+ CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.433 Unitronix Electronics Limited
YK70102230J0G IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK70102230J0G NEW 97990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LP160F33CDT Crystals and Oscillators Crystals 16MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
LP160F33CDT IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LP160F33CDT NEW 88850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HW16508000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
HW16508000J0G Amphenol FCI 157170 2016+ 508 TB SPR PLU DOWN/SIDE Unitronix Electronics Limited
HW16508000J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HW16508000J0G NEW 88570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS10A18C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10A18C00J0G Amphenol FCI 157770 2016+ 750 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS10A18C00J0G IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10A18C00J0G NEW 89150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KE343151A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
KE343151A0J0G Amphenol FCI 157200 2016+ 381 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
KE343151A0J0G IC 58650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE343151A0J0G NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5787761-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A Receptacle Connector 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal
5787761-1 789654 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
5787761-1 TE Connectivity AMP Connectors 157260 2016+ CONN RCPT RT ANG 4POS T/H SOLDER Unitronix Electronics Limited
5787761-1 TE Connectivity AMP Connectors 297370 2016+ CONN RCPT RT ANG 4POS T/H SOLDER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1998959 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1998959 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1998959 Electronics 25220 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1998959 Phoenix Contact 288250 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS R/A 10.16MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395311010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole