Location : Home > M > MBRF20045R
MBRF20045R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF20045R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF20045R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 200 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325011-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325011-13-0 IC 59190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1644990000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1644990000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 9POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1644990000 Weidmuller 157890 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1644990000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com