Location : Home > M > MBRF30L60CTG
MBRF30L60CTG
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF30L60CTG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF30L60CTG TO-2203LEADFULLPAK 20000 ON 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MBRF30L60CTG TO-2203LEADFULLPAK 45000 ON 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MBRF30L60CTG SWITCHMODE¢â Power Rectifier 60 V, 30 A 10000 ONSEMI 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBRF30L60CTG TO-220-3 28500 ON 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MBRF30L60CTG ROHS 48405 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MBRF30L60CTG DIODE SCHOTTKY 60V 15A TO220FP 157669 ON Semiconductor 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com