Location : Home > M > MBRF40020
MBRF40020
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF40020 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF40020 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FST7345M Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE SCHOTTKY 45V 35A D61-3M
FST7345M GeneSiC Semiconductor 80,000 2013+ 2013+ TPC Global Service Co.Ltd.
FST7345M GeneSiC Semiconductor 80,000 2016+ Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 70 A - D61-3S enkaite Electronics Co., Ltd
FST7345M NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MBRB2545CTTRR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
MBRB2545CTTRR IR 13000 14-15+ SOT263 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MBRB2545CTTRR VISAY 10000 2013+ Schottky Rectifier, 2 x 15 A World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
ASEMPC-150.000MHZ-LR-T Crystals and Oscillators Oscillators 150MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.25 V ~ 3.6 V 35mA Enable/Disable
ASEMPC-150.000MHZ-LR-T Abracon LLC 139610 17+/18+ OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASEMPC-150.000MHZ-LR-T Abracon LLC 57259 2015+ OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-150.000MHZ-LR-T Abracon LLC 79130 2015+ OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-150.000MHZ-LR-T Abracon LLC 79130 2015+ OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
W04M Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 400V 1.5A WOM