Location : Home > M > MBRF40060
MBRF40060
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF40060 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF40060 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 400A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A207304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A207304 Eaton 157310 2016+ CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A207304 IC 40480 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A207304 NEW 70950 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395133009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)