Location : Home > M > MBRF50020
MBRF50020
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF50020 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF50020 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38137-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38137-02-0 IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38137-02-0 NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387790045 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
1580930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1580930000 985765 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1580930000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1580930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 9POS 90 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd
1580930000 Weidmuller 297350 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1290420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1290420000 IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1290420000 Weidmuller 157810 2016+ S2C-SMT 3.50/06/180G 1.5SN BK Unitronix Electronics Limited
MP245-E Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal Series 25 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Through Hole HC49/U
MP245-E CTS-Frequency Controls 57839 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MP245-E CTS-Frequency Controls 88310 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ SERIES T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
MP245-E IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP245-E NEW 88890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546215-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1546215-9 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546215-9 TE Connectivity AMP Connectors 157290 2016+ TERM BLOCK RCPT 9POS VERT .100 Unitronix Electronics Limited
1546215-9 TE Connectivity AMP Connectors 298010 2016+ TERM BLOCK RCPT 9POS VERT .100 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com