Location : Home > M > MBRF50030R
MBRF50030R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF50030R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF50030R SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBRF50030R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 30 V - 500 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3002490 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 10-30 AWG
3002490 Phoenix Contact 147750 2016+ UNIVERSAL TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3045198 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through White 8-24 AWG
3045198 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3045198 Phoenix Contact 147770 2016+ CONN TERM BLK FEED THRU 8-24AWG Unitronix Electronics Limited
855-87-090-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
1959540000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1959540000 Weidmuller 147860 2016+ BLZP 5.00/23/90F SN BK BX Unitronix Electronics Limited
292174-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
430202-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0430452208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-1744418-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole
1-1744418-4 IC 56040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1744418-4 TE Connectivity AMP Connectors 147610 2016+ 14 POS EP 2.5 HDR GLOW WIRE Unitronix Electronics Limited
1-1744418-4 TE Connectivity AMP Connectors 287810 2016+ 14 POS EP 2.5 HDR GLOW WIRE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430211-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
2058299-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Self Mating Natural 0.157" (4.00mm)
2058299-3 Distributor 234230 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
2058299-3 IC 37860 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2058299-3 Original 37604 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2058299-3 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0191930263 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 1/4 Stud Circular 4 AWG Crimp