Location : Home > M > MBRF50045
MBRF50045
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF50045 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF50045 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBRF50045 Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 500 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
D3Z5V6BF-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.61V 400MW SOD323F
D3Z5V6BF-7 DIODES 3000 16+ SOD-323F Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
D3Z5V6BF-7 Diodes Inc 140160 NEW RoHS DIODE ZENER 5.61V 400MW SOD323F FindCores Electronics Inc.
1242960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole