Location : Home > M > MBRF60030R
MBRF60030R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF60030R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF60030R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 30 V - 600 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-044-64-245101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
803-83-086-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 86 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1757440000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1757440000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1757440000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1757440000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com