Location : Home > M > MBRTA600100R
MBRTA600100R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRTA600100R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRTA600100R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 100 V - 600 A - Thre 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-796866-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
2-796866-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796866-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 21POS R/A 5.08MM EKT Electronics Co., Ltd
2-796866-1 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 21POS R/A 5.08MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1696710000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696710000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 13POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1696710000 Weidmuller 147510 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696710000 Weidmuller 297450 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0877591050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1633500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1633500000 Electronics 27831 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1633500000 Electronics 27831 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1633500000 Original 40176 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1633500000 Weidmuller 298870 2016+ TERM BLOCK HDR 34POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37132-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37132-20-0 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37132-20-0 NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
925369-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 7 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Green 0.100" (2.54mm)
925369-7 IC 57620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-353908-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.059" (1.50mm)
1-353908-5 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-353908-5 Distributor 101110 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1-353908-5 IC 38280 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-353908-5 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
1948350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1948350000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1948350000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.08MM 13POS TPC Global Service Co.Ltd.
1948350000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 13POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
176273-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.156" (3.96mm)