Location : Home > M > MDF7-14P-2.54DS(56)
MDF7-14P-2.54DS(56)
Share on FacebookShare on Facebook
MDF7-14P-2.54DS(56) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MDF7-14P-2.54DS(56) 16+ 120000 Hirose 16+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M80-8912001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
8058-1G59 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD
8058-1G59 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8058-1G59 TE Connectivity AMP Connectors 156960 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Unitronix Electronics Limited
8058-1G59 TE Connectivity AMP Connectors 278730 2016+ CONN TRANSIST TO-5 3POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-93-210-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
123-93-210-41-001000 IC 57550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-210-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-93-210-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
123-93-210-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
28-6574-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 28POS TIN
28-6574-11 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
28-6574-11 Aries Electronics 8000 2012+ CONN IC SOCKET ZIF 28POS GOLD EKT Electronics Co., Ltd
28-6574-11 Semiconductor 20965 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
28-6574-11 STOCK 47010 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
824-22-023-00-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 23 Position Spring Piston Connector Through Hole, Solder Cup
824-22-023-00-001000 IC 60060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
824-22-023-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157580 2016+ CONN HEADER SPRING 23POS SLD CUP Unitronix Electronics Limited
824-22-023-00-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277870 2016+ CONN HEADER SPRING 23POS SLD CUP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
562101130 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
346-87-114-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-114-41-036101 Preci-Dip 157250 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-114-41-036101 Preci-Dip 297310 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com